блог, Європа, західна Європа, Іспанія, Канарські острови

Курс на захід Гран Канарії: фруктовий сад та спокійна бухта

Курс на захід Гран Канарії: фруктовий сад та спокійна бухта

map west gran canaria.pngПригоди до найзахіднішої точки Гран Канарії в нас розпочалися як завжди о 5 ранку з приготування їжі на день та збирання. Виїхали з Маспаломасу, проїхалися через Моган. До речі, часто зустрічали машини на своєму шляху, а в Могані люди вже розпочинали робити свої справи. На Канарських островах вставати о 5 ранку, як для більшості в інших країнах о 7 ранку. Зате в обід відпочивають довгенько.

west gran canaria-1

Прокидатися так рано – це найчудесніше, що може зробити для себе людина. Прокинутися ще затемна, відчути темряву ночі і саме перехід від темного до світлого неба. Почати новий день зарядженим енергією ласкавого сонця. Отримати в подарунок кілька одних з найперекрасніших годин доби. Цього так бракує, коли живеш повсякденним життям у місті з рутиною, сірістю, бетонними стінами. Ні, нам якраз подобається жити в центрі сучасного розвинутого міста зі всіма випливаючими можливостями і зручностями, але трошки. Відчуття ранкової магії, величі природи і явищ, що аж дух затамовуєш – все ще для нас незвичні відчуття, а хочеться відчути все сповна, насолодитися. Вже досить довго ми жили в бетонних стінах, а подорожі відкривають тобі шлях з клітки.

west gran canaria-2

Їздимо ще в темряві і шукаємо місце для ідеальної картинки. А потім насолоджуємося змінами кольорів, що нас оточують звідусіль.

west gran canaria-3

За якийсь малий поміжок часу ти й непригадуєш, що було темно навколо. Бачити все вживу на власні очі, переживати це  – мабуть так цінно жити.

west gran canaria-4 west gran canaria-5

Наша компанія по оренді авто дарує всім клієнтам карту острова. Тож ми позначаємо всі місця, які відвідали і дороги. 6 островів – 6 карт.

west gran canaria-6

Поки ми десь годинку знімали відео і фотографувалися, повз нас проїхали чимало машин. А це все серпантини, довгі серпантини кожного дня для місцевих.

west gran canaria-7

На піку серпантинової дороги добре видно долину, до якої потрібно спуститися, щоб приїхати в найзахіднішу точку острова.

west gran canaria-8

Вже бличже видніються бананові плантації. На цьому тут і живуть, адже туристів майже не має, в цій частині острова нема курорту, всюди гори,  а також нема рівного автобану, одні серпантини.

west gran canaria-9

Тут таке ехо, що зупинившись на початку міста, можна почути основну цінність всіх людей – дітей, котрі галасують на перерві в школі. А ще подекуди шум машин і мотоциклів. Місто La adea de San Nicolas.

west gran canaria-10 west gran canaria-11

Одразу за містом знаходиться головний західний маяк і порт Punta de San Nicolas. Це затишна невеличка бухта в оточенні гір.

west gran canaria-12

Кілька місцевих ліниво балакають, інші трішки плавають під час обіду. І всього лиш кілька машин з гостями, в тому числі і ми.

west gran canaria-13

У всіх дорога одна, спочатку музей, який біля парковки розташований. Далі піднятися на стіну і прогулятися до маяка, від якого спуститися і піти назад до парковки 🙂

west gran canaria-14 west gran canaria-15

Хвилі як завжди великі, бризки яких розлітаються на глядачів.

west gran canaria-16 west gran canaria-17

В цій бухті тихо, спокійно, поодинокі рибаки ловлять рибу, все. Кораблів в порту не було, мабуть рідко тут бувають.

west gran canaria-18

На обід ми зупинилися в чудовому та цікавому місці. Вибирати в принципі не було з чого, але нам пощастило.

west gran canaria-19 west gran canaria-20

Традиційна канарська їжа: якщо зупа, то може бути цибулева або як ця – зелена з бобів. Смажене на грилі філе риби і найголовніше – це канарська картопля з соусом мохо. Насправді це все дуже просто і нам принесли все пересолене на наш погляд. Смачний сік з папаї або манго. За такий обід 20 євро.

west gran canaria-21

Але родзинкою тут є інше. Сад з кактусів і ще один фруктовий екзотичний. Після обіду ми пішли прогулятися. Перед тим ми проїжджали повз великий парк кактусів. Але нам це видалося не цікавим. Проте, сидячи на терасі біля всіх цих кактусів, захотілося на них поближче подивитися.

west gran canaria-22

Розміри деяких вражають.

west gran canaria-23 west gran canaria-24

Цікаво було прогулятися між цими колючими рослинами, але потім ми зазирнули в інше місце.

west gran canaria-25

Такий привітний чоловік з радістю в очах показував нам свої, екзотичні для нас,  коштовності. Чого тут тільки нема. Прекрасний САД: банани, помаранчі, папая, оливкове дерево, і навіть кава!

west gran canaria-26

Все настільке цікаве!

west gran canaria-27

Великий кущ К-А-В-И. Цей сад – мрія. В цього канарця мабуть були б такі емоції щодо наших звичних садів: груші, яблочки, вишеньки, черешні, полуниця, малина, смородина. В нас назбирується теж смачний список. Але ж тут екзотика! І кава!

west gran canaria-28

А ще нам подарували два великі помаранчі, просто так! Вони ж були найсоковитіші і найсмачніші, що ми коли небудь куштували!

west gran canaria-29

Ось так росте папая. На цьому деревці три маленькі, а ми потім бачили дорослі високі дерева в три-чотири рази більшою кількістю цих фруктів. Фрукт нагадує смак дині з грейпфрутом.

west gran canaria-30 west gran canaria-31

А далі ми поїхали в гори по дуже крутих і тоненьких смугах, а не дорогах) Але про це в наступній статті!

west gran canaria-32

З любов’ю, RH.

Нам буде цікаво почути Ваші думки в коментарі. А ще ми ведемо онлайн-журнал наших подорожей в Інстаграм, Вам має сподобатися!

P.S.: Хочете отримувати нові цікаві статті найпершими?  Тоді підписуйтеся на блог і будемо тримати з Вами зв’язок!

З любов’ю, RH.

Нам буде цікаво почути Ваші думки в коментарі. А ще ми ведемо онлайн-журнал наших подорожей в Інстаграм, Вам має сподобатися!

P.S.: Хочете отримувати нові цікаві статті найпершими?  Тоді підписуйтеся на блог і будемо тримати з Вами зв’язок!

Comments

comments