блог

Канарські острови – найцікавіші місця та опис шести островів

Канарські острови – найцікавіші місця та опис шести островів

Канарські острови є дуже популярними серед туристів цілий рік, адже тут вічна весна, завжди тепло і сонячно. Щороку все більше відкривається прямих перельотів на ці іспанські острови біля Африки. Наприклад з Польщі, а саме з Кракова на острів Гран Канарія, завдяки компанії Ryanair. Якихось 5 годин та менше, ніж 100 євро за квиток. А ще й ціни на все значно менші, ніж на материковій Іспанії чи інших іспанських островах.

Отож, є 7 населених Канарських островів – Тенеріфе, Фуертевентура, Гран Канарія, Лансароте, Ла Гомера, Ла Пальма, Ель Ієрро, 4 маленьких незаселених і 1 мініатюрний з одним населеним пунктом – острів Ла Ґрасіоса.

Острів Тенеріфе – цей острів є найбільшим по площі та найпопулярнішим серед туристів. Тут розташовані великі курорти на півдні (Лос Крістіанос, Лас Амерікас, Лос Гігантес) і на півночі (Пуерто де ла Круз) з чорними пляжами. Саме тут розташовані найбільший аквапарк Сіам Парк та парк з тваринами Лоро Парк. А також приховане піратське містечко Маска. На Тенеріфе знаходиться найвищий вулкан Іспанії – Тейде, висотою 3718 м, на який можна піднятися.

6 красивих причин відвідати Тенеріфе

Tenerife Canary Islands Teide volcanoTeide volcano, Tenerife CanariasTeide volcano Tenerife Canary Islands

Острів Гран Канарія є другим за популярністю Канарським островом. Цей острів вабить туристів нетрадиційної орієнтації, найбільше в курортне містечко Інглес. А ще тут багато пенсіонерів. Гран Канарія сильно розбудовує нові курорти. Є маленькі, такі як Пуерто де Моган чи Пуерто Ріко. А є велетні, такі як Маспаломас. Саме в містечку Маспаломас розташована однойменна пустеля, яка покриває піском чималий шматок острова. Цей пісок примандрував з африканської Сафари, що знаходиться зовсім поруч, всього лиш за 100 км.

5 причин поїхати на Гран Канарію

Gran Canaria Canary Islands maspalomasmaspalomas Gran Canaria Canary Islands

Острів Ла Гомера – маленький зелений острів, неподібний до інших. Тут зберігся унікальний ліс Гарахонай, який ще 2 мільйони років тому покривав всю Європу, а наразі зберігся лише тут. Цей острів не має розкішних пляжів, безліч розваг як попередні два острови, проте сюди їдуть задля піших прогулянках по лісу. Все ж курортні містечка тут також є і купатися на невеличких пляжах можна. Зазвичай на острів Ла Гомера приїздять на 1-2 дні з острова Тенеріфе, який знаходиться за 30 км і 1 годину на паромі. Ла Гомера – це також острів бананових плантацій, серед яких можна і пожити.

3 вражаючих причини поїхати на Ла Гомера

Garajonay La Gomera, CanariasGarajonay La Gomera, Canary Islands

Острів Ла Пальма – цей острів є менш популярним за три попередні, розташований трішки далі від усіх. Проте, тут є свої унікальності, які вартують, щоб сюди завітати. Наприклад, саме на Ла Пальмі, знаходиться найбільша обсерваторія по дослідженню зоряного неба. Тут є популярними зоряні екскурсії – астротуризм, коли вночі туристи на найвищих точках гір можуть спостерігати нічне небо через спеціальні телескопи. Проте, найбільш вражаючим на Ла Пальмі є кратер Лос Мучачос  радіусом 9 км з оглядовим майданчиком на висоті 2423 м. До порівняння, найвищий вулкан Тейде (3718м), що на Тенеріфе, має діаметр кратера всього лиш 30 м. На Ла Пальму також приїздять любителі піших прогулянок, адже пляжів тут майже не має, проте на півночі острова ростуть мигдалеві дерева і в лютому, коли все розцвітає, можна споглядати білосніжну красу з квіток на деревах. Також, тут вирощують табак і скручують сигари як на Кубі.

5 неймовірних причин поїхати на Ла Пальму

Los Muchachos La Palma Canary IslandsLos Muchachos La Palma, Canarias

Острів Фуертевентура – це острів-рай для любителів серфінгу та інших подібних видів спорту. Цей острів молодих людей, любителів свободи. Тут майже не має пенсіонерів, як, наприклад, на Гран Канарії чи Тенеріфе. Тут менша кількість мешканців і населених пунктів. Проте, тут найбільше відчувається дика природа, сильний вітер і океан. Саме на Фуертевентурі знаходять найдовші пляжі зі всіх Канарських островів. А ще й найкрасивіші! Один з них – це пляж Кофете, красу і атмосферу якого неописати словами. Сюди приїздять ті, хто не боїться вітру, океану та свободи.

7 причин поїхати на острів Фуертевентура

Placa Cofete, Fuerteventura, CanariasFuerteventura, Placa Cofete, Canary Islands

Острів Лансароте – це найвражаючий острів. Тут важко виділити одне найцікавіше місце, бо весь острів – це унікальність і тут цікаво всюди. 300 кратерів вулканів і дорога між ними, незвичні умови для виноробства, пейзажі інопланетних країн, 7 чудес мешканця Сесара Манріке. Сюди варто їхати тим, кому нецікаво відпочивати на курортах, хочеться пізнати природу, отримати натхнення від нових знань про людей острова і самого острова. Між тим усім, звичайно, можна і скупатися на одному з найкрасивіших пляжів Папагайо. А ще з цього острова дуже зручно і швидко (30 хв.) дібратися до острова Фуертевентура, і побувати на двох Канарських островах, як мінімум.

Лансароте – 6 фантастичних причин відвідати острів

Lanzarote, wine, Canary IslandsTimanfaya volcano park on Lanzarote, Canary IslandsMirador El Rio on Lanzarote Lanzarote, Canary IslandsPapagayo, Lanzarote Canary IslandsEl Golfo lake Lanzarote Canary IslandsLos Hervideros, Lanzarote Canary Islands

Корисна інформація про Канарські острови:

Як подорожувати між Канарськими островами: пароми та літаки

Як орендувати авто на Канарах: Тенеріфе, Гран Канарія, Лансароте, Фуертевентура

Як отримати знижки на житло через Airbnb та Booking 

З любов’ю, RH.

Нам буде цікаво почути Ваші думки в коментарі. А ще ми ведемо онлайн-журнал наших подорожей в Інстаграм, Вам має сподобатися!

P.S.: Хочете отримувати нові цікаві статті найпершими?  Тоді підписуйтеся на блог і будемо тримати з Вами зв’язок!

Comments

comments