Поради

Як орендувати апартаменти за кордоном

 Як орендувати апартаменти за кордоном

Питання ночівлі в подорожах є чи не найголовнішим. Існує багато способів на будь-який бюджет від розкішних готелів і апартаментів до ліжка в 4-12 місній кімнаті хостелу. На собі ми спробували:

  • готелі,
  • хостели з окремими кімнатами на двох,
  • а також кімнату на шістьох осіб;
  • готелі bed&breakfast;
  • оренду апартаментів;
  • безкоштовний каучсерфінг;
  • залишилось ще спробувати ночувати на фермах взамін на допомогу по догляду за ними.

В цій статті поговоримо про оренду апартаментів в подорожах.

оренда апартаментів під час подорожі, rent apartments travelingПереваги оренди апартаментів під час подорожі:

1) Наявність кухні – готування їжі вдома, а це економія коштів
2) Відчуття, наче ти місцевий, оскільки живеш в житловому будинку, районі
3) Наявність всього, що потрібно для повноцінного життя, як вдома: пральна машинка,
праска, кухонні побутові речі, порохотях (в деяких випадках) – звичайно, бувають різні
квартири, але можна підібрати собі за всіма потрібними параметрами
4) Безкоштовна парковка біля дому – теж потрібно підібрати – не завжди може бути такий варіант
5) Інтернет в більшості випадків хороший, швидкий, із роутером
6) Власники зазвичай дуже привітні та доброзичливі і самі пропонують в разі чого звертатися
до них з будь – яких питань
7) Нам особисто цікаво пожити в нових апартаментах
оренда апартаментів під час подорожі, rent apartments traveling

Недоліки оренди апартаментів під час подорожі:
  1. Немає ресторану, як при готелі, щоб спуститися поїсти. Натомість потрібно готувати самому. Але є квартири, в яких можна знайти продукти для приготування стандартних сніданків чи снеків.
  2. Цілодобова реєстрація відсутня. Проте заселення може бути пізнім, можна про все домовитися завчасно і списуватися в разі потреби.
  3. Інколи власники можуть не володіти або погано володіти англійською, але це, зазвичай, не є великою проблемою.

оренда апартаментів під час подорожі, rent apartments traveling

Де шукати апартаменти для оренди та скільки це коштує?


Найпопулярніший метод у всьому світі – це сайт airbnb.

Якщо Ви ще НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ на Airbnb, тоді можете отримати при реєстрації по цьому посиланні 17 євро на своє перше бронювання.

На сайті потрібно зареєструватися і ввести дані про себе та своєї платіжної картки, а також опис про себе в профілі, щоб власники квартир могли хоча б трошки дізнатися, кому будуть давати в оренду своє житло.


Також, після кожної оренди ви та власник обмінюєтуся відгуками – це забезпечує певні гарантії обидвом сторонам. До кожної квартири є опис, що в ній присутнє та фотографії, і умови оренди. Наприклад, деякі власники до ціни додають послугу прибирання; дуже рідко хочуть депозит для страхування майна.
Обовязковою є комісія сайту – якщо бронюєте на одну ніч, то вийде приблизно 10-12%.  
Але завдяки дійсно зручному і безпечному сервісу, є за що платити цю комісію.
У звичайних європейських містечках ціни на апартаменти йдуть від 25-35 дол. Є міста, в яких мінімальна ціна від 50-60 дол, наприклад, Венеція.оренда апартаментів під час подорожі, rent apartments traveling  Також є всім відомий booking.com, але ми ним користуємося у випадку, якщо не має квартири на airbnb. Адже на цьому сайті все ж таки переважають готелі, хостели або є апартаменти з мінімальною кухнею. Хоча на букінгу нема комісії за бронювання.

Як ми отримуємо знижку 5 євро на кожному бронюванні

Ще один варіант – це пошук в google.com , задаючи « апартаменти (конкретне місто куди їдете)». Так можна вийти на місцеві сайти з пропозиціями і ціни там можуть траплятися дешевші. Все потрібно порівнювати, якщо є на це час. оренда апартаментів під час подорожі, rent apartments traveling   Інший варіант для кількох ночей – це couchsurfing. В нашій двотижневій поїздці у Францію ми загалом 7 ночей провели на каучі. У чотирьох пар в різних містах. Хто не знає про цю культуру – couchserfing  – це ресурс, на якому люди створюють акаунти і при можливості беруть до себе в гості на кілька ночей туристів безкоштовно в обмін на прості речі: спілкування, навчання чогось нового і тп. Тобто, люди готові приймати в себе вдома на ночівлю іноземців, щоб просто підівчити мову, весело провести час в компанії. Це не означає що ви, реєструючись на сайті, також маєте в себе приймати когось навзаєм – це не є обов’язковим. Що точно потрібно зробити – це приділити увагу тим хто вас приймає, а не просто прийти вночі щоб поспати, а зранку поїхати.

оренда апартаментів під час подорожі, rent apartments traveling   Особисто ми, як пара, шукали теж пару (до речі, тут теж є відгуки), в якої можна заночувати і зі всіма хостерами нам сподобалося. Таким чином найкраще можна пізнати життя людей в тій країні, а також багато порад з їхньої сторони по будь-яких питаннях і, звичайно, зекономити на ночівлі. Віднедавна на цьому ресурсі потрібно платити внесок 20 дол за рік, щоб ним користуватися.оренда апартаментів під час подорожі, rent apartments traveling   Тож, пробуйте різні варіанти і не бійтеся хоча б один раз скористуватися couchserfing, бо це цікавий досвід ).

Якщо знаєте ще якісь сайти, поради – будем вдячні якщо поділитесь!

Дешеве житло під час подорожі або оренда приватної кімнати на AirBnb

Як ми економимо по 10 євро на кожній квартирі (Airbnb купони)

З любов’ю, RH.

Нам буде цікаво почути Ваші думки в коментарі. А ще ми ведемо онлайн-журнал наших подорожей в Інстаграм, Вам має сподобатися!

P.S.: Хочете отримувати нові цікаві статті найпершими?  Тоді підписуйтеся на блог і будемо тримати з Вами зв’язок!

Comments

comments